شیما
مشارکت کننده

سلام سلام
منم شیما 30 سالمه و ماه اول آشناییم با کاروانه . خیلی خوشحالم که کنارتونم . توی کاروان قهرمان سایه عضوم .
مهندسی نرم افزار خوندم اما به خاطر اینکه از بچگی ووشوکارم و یه عالم قهرمانی دارم 18 سالگی مربیگری و داوریم رو گرفتم و تا قبل از کرونا کلی کار می کردم . اما توی این دوسال اوضاع خوبی نبوده . دست به کامپیوترم خوبه گاهی طراحی لوگو می کنم و کلا هرچی که به کامپیوتر مربوط باشه توش یه دستی دارم . خیلی علاقمندم به تحقیقات و کارهای پژوهشی برای همین دوستام برای پایان نامه هاشون ازم کمک میگیرن :دی .
کتاب خوندنو خیلی دوست دارم هم روانشناسی و خودشناسی هم رمان . آخ نگم ازینکه چقدر فیلم و سریال دوست دارم :دی . پیاده روی های طولانی حالمو خیلی خوب می کنه . نوشتن خیلی خیلی حالمو خوب می کنه . بگم که گاهی ام دلنوشته می نویسم به اسم چکاوک ( گاهی ام چیکا ) جفتشون پرنده های کوچولوان :دی . پادکست روانشناسی خیلی گوش میدم مخصوصا از دکتر رضایی ، شیری و معتمدی . خیلی توی این دوسال درونمو کاویدم به دنبال ریشه ها و دردهام . هنوز خیلی کار داره شیما اما خب می تونم بگم این شیما اصلاً شیمای دوسال پیش نیست .
و خوشحالم که با این شیما باهاتون آشنا شدم و کنارتونم و میخوام کلی اتفاقای خوب رو کنارتون تجربه کنم .
دغدغه این روزهام آشتی با خودمه . اینکه سعی کنم از آسیب زاهای زندگیم فاصله بگیرم . درست حرف زدن رو تمرین کنم ( آخه اعتماد بنفسم توی حرف زدن مخصوصاً توی جمع خیلی کمه ) . در کل می تونم بگم میخوام زندگی کردن کنار خودم رو یاد بگیرم و رشد کنم .
مررررسی که این فرصتو به منم دادین که کنارتون باشم و ازتون یاد بگیرم ، بشنوم ، ببینم …
به امید لحظه های پر از رشدمون

تمام حقوق این وب‌سایت متعلق به جیپسی می‌باشد.