سارا باقری
مشارکت کننده

سلام سلام
من سارا باقری هستم
چند روز دیگه ۲۳ سالم تموم میشه . من در شهر سیرجان زندگی میکنم تقریبا ۳ ماهه که جابه جا شدیم اینجا.

من کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی دانشگاه شیراز میخونم . که البته به خاطر کرونا تقریبا دو ساله که شیراز نیستم و انلاین جلو میرم .

خب باید بگم که توی بازه های مختلف زمانی یا فقط کتاب میخونم یه جورایی کرم کتاب محسوب میشم و فیلم و سریال نگاه نمیکنم یا برعکس میشه و فقط فیلم و سریال میبینم .
خب کتاب های مورد علاقه ی من توی دسته های ادبیات فانتزی و روان شناسی و توسعه ی فردی قرار میگیرن . و فیلم و سریال های مورد علاقه ی من هم توی دسته های اکشن، معمایی و…
قرار میگیرن . البته بگم که خیلی توی چارچوب قرار نمیگیرم و از بقیه ی ژانر ها هم فیلم و سریال میبینم و کتاب میخونم .

این رو هم میگم که عاشق موسیقی ام و سبک های مختلف و زبان های مختلف مثل کره ای ، انگلیسی،ترکی ، لاتین و … گوش میدم

در عین حال که عاشق طبیعت و پیاده روی تنها هستم از توی خونه موندن هم خوشم میاد و احساس امنیت دارم .

اگه بخوام راجع به کاروان ها بگم ، باید بگم از ماه اول که جیپسی راه افتاد منم همراه بودم ودر سه کاروان مختلف عضو بودم . البته الان فقط در سایکی هستم و دلم میخواد که در کنار هم قد بکشیم و رشد کنیم .

ممنونم از همتون که وقت میگذارید و معرفی من رو میخونید

تمام حقوق این وب‌سایت متعلق به جیپسی می‌باشد.