تینا صفاریان
مشارکت کننده

سلام به همگی . تینا هستم ۱۹ سالمه ، یه ماه دیگه ۲۰ سالم میشه ، منتظر تبریک ها و کادو هاتون هستم (خخخخخخ شوخی کردم ) .
دانشجوی روانشناسی هستم . تیپ شخصیتی ام پرسفون هستش کهن الگوم رو خیلی دوست دارم کلا پدیده کهن الگو ها رو دوست دارم . اگر بخوام با داستان خود کهن الگوم پیش برم و خودم رو معرفی بکنم باید بگم که زخم هام رو خوردم و انارم رو از هادس گرفتم ، و در پی ملکه شدنم . و نمه نمه دارم پیشرفت میکنم ( گرچه کرونا خیلی مانع ام شد) . چندین ماهی میشه که مثل قدیم رویا پردازی نمیکنم و برای خودم داستان نمیسازم برای همین هم تو دورهمی خلاق شرکت کردم ، چون دلم برای داستان سازی هام تنگ شده بود ، از طرفی هم به مشکل تمرکز کردنم خیلی میتونه کمک بکنه.
فوق العاده انتقاد پذیرم و دوست دارم که مورد انتقاد قرار بگیرم . معمولا یخم دیر باز میشه ولی اگه باز بشه با همه ارتباط خیلی خوبی دارم . نصیحت شدن از طرف کسایی که از من بزرگ ترن رو خیلی دوست دارم حالا راجع به هر چیزی که میخواد باشه (میدونم ویژگی عجیبیه) . پس اگر سنتون از من بیش تره و فکر میکنید به عنوان کسی که ازتون سنش کم تره نیازه که یک سری نکته راجع به زندگی، کار ارتباطات و کلا هر چیز دیگه ای بگید، من خیلی دوست دارم که بشنوم . آهنگ زیاد گوش میدم و همه سبک ها رو دنبال میکنم .
تا حالا تو کاروان های بولت ژورنال و قهرمان د سایه آرزو رو شکرت نکردم ولی خودم جدا پیگیریشون میکنم و انجامشون میدم .

تمام حقوق این وب‌سایت متعلق به جیپسی می‌باشد.