سوده
مشارکت کننده

سلام به همگی
من سوده هستم عضو کاروان رقص با اژدها. تهران زندگی میکنم .یک پسر ۱۳ ساله دارم. کامپیوتر خوندم ولی مربی زبان انگلیسی کودکان.هستم .دیر جوشم ولی وقتی اعتماد کنم و راحت باشم صمیمی و شوخ طبعم. دغدغه ی من رشد و توسعه فردی هست .چندین ساله که با کتاب خوندن و دیدن برنامه های خوب دارم تلاش میکنم. ولی متوجه شدم خیلی لاکپشتی دارم میرم جلو خخخخ و تصمیم گرفتم وارد کاروان بشم و خوشبختانه موفق شدم تا حدودی به ترسهام از قضاوت و شکست وکمالگرایی غلبه کنم و بالاخره کار مورد.علاقه ام رو شروع کنم ولی همچنان مشکل دارم و دوست دارم عادتها و رفتارهایی مثل سحر خیزی،برنامه ریزی درست، توان ابراز نظر ونه گفتن صریح و شفاف .سخت وجدی نگرفتن رفتارهای خودم و دیگران و.مشکلات،اجازه به رهاکردن.مسائل، نترسیدن از شکست و قضاوت. ، مثبت اندیشی و پذیرش و …..رو در خودم و زندگیم ایجادکنم.به کتابهاو فیلمهای انگیزشی و الهام بخش علاقه دارم و تعدادی رو هم خوندم و دیدم مثل کتابهای چهارمیثاق، نیروی حال، نیمه ی تاریک وجود، هفت عادت و…..و فیلمهایی مانند pay it fodward, shack, و…..پادکستهای رادیو راه و جافکری ورواق رو هم.گوش میدم.واز همشون چیزهای مفیدی یاد گرفتم، خوشحال میشم که بتونم کمکتون کنم و از تجربیات و نظرات شما هم ستفاده کنم.

تمام حقوق این وب‌سایت متعلق به جیپسی می‌باشد.