نفس
مشارکت کننده

سلام☘🤍 من نفسم ۲۲ سالمه قائمشهر زندگی میکنم (استان مازندران😍🥰)
خب جونم بگه براتون که من دانشجوی روانشناسیم و خب خیلی این رشته رو دوست دارم تو حیطه هنری هم کلاس خیاطی میرم و دوست دارم برای خودم لباسایی که دوست دارمو بدوزم مثلا اونایی که تو پینترست میبینم
بخاطر مشکلی که برای کمرم پیش اومده روزانه دو نوبت باید ورزش کنم و شنا برم برای همین فکر میکنم عادت ورزش کردن باید جز اولین چالش های عادت سازیم باشه تو سال گذشته تقریبا تونستم عادت نوشتن صفحات صبحگاهی رو حفظ کنم و پایدارتر کنم امیدوارم امسال عادت های بیشتریو به زندگیم اضافه کنم مثل سحرخیزی زبان مطالعه روزانه مدیتیشن یوگا
ولی خب ازونجایی که نیازم به کاروان قهرمانان در سایه رو پررنگ تر دیدم فعلا ترجیح دادم روی همین کار کنم مثلا در زمینه عادت ها وقتی شما یه عادتو میشکونین چه گفتگویی بعدش دارین ماشالا من تو زمینه ترور کردن خودم وقتایی که اشتباه میکنم استادم برا همین برای اینکه عزت نفسم بیشتر شه حال درونیم و ارتباطم با کودک درونم بهتر شه اعتماد به نفسم بیشتر شه فک میکنم واقعا به شفای کودک درون و بیداری بالغ نیاز دارم
بیشتر کتابایی که میخونم مربوط به خودسازی و رشد فردی عه کتابی که در حال حاضر منو درگیر خودش کرده کتاب چهار میثاقه و خب کتاب های شفای کودک درون و فرزندپروری از درون به برون هم میخونم هروقت از یکیشون خسته میشم برای تنوع 🙂 و خب اینطور نیست که به هم بی ربط باشن
و در اخر بگم من عاشق نوشتنم و شاید این ماه یه دوره داستان نویسی شرکت کنم و دلم میخواد زخم هامو و رویا ها و افکارمو توی داستان هام بیارم و خب خلوت کردن و فکر کردن رو دوست دارم سرتونو دیگ درد نمیارم امیدوارم سفر خوبیو باهم شروع کنیم و کودک درون و بالغ درونمون رو بیدار کنیم خلاقیتمون زیاد شه قدرت حل مسئلمون بالا بره و گفتگوی با خودمون کمتر به والد قضاوتگر درونمون اجازه حکمرانی بدیم و برای خودمون والد حمایتگر و مهربونی باشیم…

تمام حقوق این وب‌سایت متعلق به جیپسی می‌باشد.