Negin
مشارکت کننده

سلام سلام. من نگینم بیست و سه سالمه و اصفهان زندگی میکنم.
لیسانس انیمیشن خوندم و تا یاد دارم عاشق این بودم که بتونم خلق کنم.
از درست کردن کاردستی و نقاشی شروع شد و بعدتر به خاطر تخیلی که توی کتابا میچشیدم دوست داشتم که نویسنده بشم (در بچگی) ولی توسط چندتا از معلم هام ازش دور دور شدم.
بعد از مدت ها از نوشتن لذت میبرم اما الان آرزو های دیگه ای در سر دارم. میشه گفت مشغول طراحی، انیمیت ،تدوین ،سفالگری، مدیتیشن، یاد گیری زبان ایتالیایی و انگلیسی هستم و علاقه مند به یادگیری و مباحث روانشناسی و خودشناسی و کتاب ها و کارهای هنری ام عاشق آواز خوندن ساز های زهی ام و خیلی کم هم پیانو مینوازم.
دغدغه ی خلق عادت و برنامه داشتن منو به رقص با اژدها کشوند و بعد توی کاروان ریسمان آریادنه راجع به شرم و کمالگرایی بیشتر فهمیدم (آخ که چقدر این کاروان برام مفید بود) بعد از اون کاروان آینه سرسی که مربوط به خودمراقبتی و خودمشاهده گری بود رو داشتم تا الان که آینه سرسی و رقص بااژدها باهم تلفیق شدن و خوشحالم که به رقص با اژدها برگشتم و کاروان سایکی که هم زمان در اون فعالم که مربوط به روابط هست.
خیلی خوشحالم که توی کاروانام بعد از این دوماه خیلی دلتنگ بودم و خیلی خیلی برای روزها و تجربه های شخصی و گروهی که باهاتون قراره مثل یک سال گذشته داشته باشم ،هیجان زدم.

• این پاسخ 1 ماه پیش توسط Negin اصلاح شده است.

تمام حقوق این وب‌سایت متعلق به جیپسی می‌باشد.