آخرین بروزرسانی توسط افسانه 1 ماه، 1 هفته پیش
‏‫4 صدا
7 پاسخ
  • نویسنده
    آرزو
    مدیرکل

در صورتی که به همکار خلاق برای خلق عادت یا پروژه خاصی نیاز دارین اینجا می تونین در موردش اطلاعات بدین و درخواست بدین تا اگه کسی باهاتون هم فکر و هم دغدغه بود بتونین همدیگه رو پیدا کنین

Mahsapm
    مشارکت کننده

من برای سحرخیزی نیاز به همکار خلاق دارم.
    و همچنین برای تولید محتوا اگر کسی در این حوزه کار میکنه…. محتوایی که من تولید میکنم ویدیو آموزشی هست برای پیجم

Behnazepm
    مشارکت کننده

سلام مهسا جان لطفا با جزییات بیشتری بگ مثلا سحرخیزی برات چه ساعتی محسوب میشه و چطویر دوست داری پیگیری بشی؟ با پیام دادن با تک زدن روی گوشی؟
    در مرود تولید محتوا هم همین طور مثلا دوست داری سر ساعت خاصی توی گوگل میت انلاین بشی هر روز برای چه مدت ؟

Behnazepm
    مشارکت کننده

دوستان من در خواست همکار خلاق توی سه حوزه رو دارم .
    1 زبان خوندن . من هم انگلیسی میخونم هم دارم یه دوره زبان ژاپنی که ثبت نام کرد رو میخونم و میخوم روزانه متعهد باشم برای ادامه دادنش.
    برای زبان انگلیسی میتونیم دو روز در هفته انلاین بشیم روی مهارت اسپیکینگ و لیسنینگ کار کنیم . یا در مورد موضوع مشخصی رایتینگ بنویسیم و برای هم بخونیم . بسته به هدفی که دارید مخصوصا اگر دنبال ایلتس باشید میخوام روی مهارت ها کار کنم . روزش هم شنبه عصر ساعت پنج برام مناسبه .
    2برای ژاپنی 🌺هم نیازی نیست حتما انلاین بشیم چون هنوز سطح بیسیک هستم در حد گزارش روزانه دادن هم برام کفایت میکنه . اما میتونیم برنامه های متنوع مثل سریال دیدن به زبان ژاپنی داشته باشیم و یا پادکست و چنل های یوتیوب ببینیم … .
    3 مورد بعد هم به نام خدا پایان نامه☠ . حرفی ندارم .متشکرم.🐾

Mahsapm
    مشارکت کننده

سلام بهناز عزیزم ممنونم.
    برای سحرخیزی ساعت 7ونیم فکر میکنم مناسبه برام. و نمیدونم قبلا چطور بوده در حد پیام صبح بخیر برام کافیه. همین که بدونم با کسی برنامه ریختم برام ایجاد انگیزه میکنه😊🌻

برای تولید محتوا توی زمانی که دارم فیلم میگیرم نمیتونم آنلاین باشم. در حد گزارش دادن کافیه اینکه هرروز چقدر جلو رفتیم و حتی میتونیم ایده بدیم بهم دیگه در مورد نحوه تولید محتوا یا موضوعاتش

آرزو
    مدیرکل

من برای تولید محتوا می تونم همکار خلاقت بشم از هفته بعدی چون نیاز دارم یکی هر روز ازم گزارش بخواد

Mahsapm
    مشارکت کننده

عالیه^^ ممنونم… گزارشمون رو کجا به همدیگه میدیم؟

افسانه
    مشارکت کننده

سلام دوستان😊
    من برای تمرین موسیقی و زبان به همکار خلاق نیاز دارم، اما فقط عصر و شب تایم خالی دارم.
    آیا کسی هست مرا یاری کند؟

شما برای پاسخ به این تاپیک باید وارد شوید.

تمام حقوق این وب‌سایت متعلق به جیپسی می‌باشد.