Home انجمن ها استودیو رادیو پیشنهاد پادکست

آخرین بروزرسانی توسط سوده 3 هفته، 2 روز پیش
‏‫6 صدا
7 پاسخ
  • نویسنده
    آرزو
    مدیرکل

آیا پادکستی هست که هر هفته و هر ماه دنبال می‌کنین و دوس دارین به بقیه معرفی کنین
    پادکست‌هایی که سرگرم کننده بودن، حال خوب کن بودن یا به رشدتون کمک کردن؟

اینجا فرصتی برای به اشتراک گذاری این پادکست هاست

سوده
    مشارکت کننده

سلام به همه ی دوستانم من پادکست رادیو راه با مجتبی شکوری رو پیشنهاد میکنم. مخصوصن اون قسمتی که با فصل اول، قسمت اول، عشق :شروع ميشه و فعلن تا قسمت هشتم اومده، برای من خیلی آگاهی دهنده و انگیزه بخش بودند.و پادکست جافکری من از اپیزود.اول که با برنامه داشته باشیم به بعد رو گوش دادم، بهتون تو برنامه ریزی درست و هدفمندی کمک ميکنه. امیدوارم براتون مفید باشن

سارا باقری
    مشارکت کننده

سلام سلام . من پادکست چنل بی رو به طور منظم دنبال میکنم و باید بگم روند کاریشون اینجوریه که توی هر اپیزود یک کتاب غیر داستانی رو به صورت خلاصه برامون تعریف میکنن و مغز کتاب رو در اختیارمون میگذارن . تا الان اپیزود مورد علاقه ی من اپیزود پنجاه و هشتم هست که اسمش زنان نامرئی هست .

سارا باقری
    مشارکت کننده

پادکست رخ هم جز مورد علاقه های منه . انگار یه معلم تاریخ باحال برامون از زندگی شخصیت هایی که تاریخ رو رقم زدن، میگه. و اپیزود مورد علاقه ی من تا الان ، من یک رویایی دارم( داستان زندگی مارتین لوترکینگ )هست.

حدیث
    مشارکت کننده

برای سرگرمی و صرفا لذت بردن من گهگاهی پادکست “آلبوم” رو دنبال می کنم که توی هر قسمت از داستان شکل گیری یکی از پرفروشترین و یا موفقترین آلبوم ها موسیقی خواننده ها و یا گروه ها میگه.

و یکی دیگه از پادکست هایی که برای توسعه فردی گوش میدم و اطلاعات مفیدی داره، پادکست “منیاژ” هست.

پادکست “خرمگس” و “لوگوس” رو هم که در رابطه با فلسفه هستن دوست دارم و گهگاهی دنبال می کنم.

raha
    مشارکت کننده

سلام سلام صد تا سلام با عشق
    قسمت جدید رادیو راه رو امروز صبح گوش دادم، مجتبی شکوری در مورد افسردگی خودش صحبت می‌کنه و اینکه چطور به دام منِ قوی و منِ شاد نیافتیم، و اینکه افسردگی رو بپذیرم تا ازش عبور کنیم و حال ناخوش رو چطور زندگی کنیم، خیلی حال خوب کن هست و کلی ذهنم رو باز کرد، پیشنهاد میدم تو اولین فرصتی که داشتید گوشش بدید دوستای عزیزم ✨💞✨

Mahsapm
    مشارکت کننده

سلاام بچه ها
    من میخوام پادکست اجنبی رو معرفی کنم
    اوایل این پادکست درمورد دختری بود که با ویزای کاری مهاجرت کرده بود و مسائل مختلفی که باهاشون روبرو میشد رو توی پادکست میگفت. من از بیان وحیده خیلی خوشم میومد و بخاطر استقلالی که داشت و حسش بهم منتقل میشد پادکست رو دنبال میکردم.

مدتیه روند پادکست عوض شده و وحیده توی هر اپیزود مهمانی داره که درمورد مسائل مختلفی صحبت میکنن و تجربیاتشون
    شنیدن تجربه زندگی افراد مختلف برام آموزنده و جالبه. اینکه زندگی برای کسانی که با من متفاوتن چطوری هست و با چه مسائلی روبرو میشن
    دو اپیزودی که خیلی دوست داشتم و مفید بودن برام: 1. PCOS(سندروم تخمدان پلی کیستیک) و 2. multipotentiality (چند پتانسیلی)

راستی پادکست دوزبانه هست و برای تمرین و تقویت زبان انگلیسی هم خیلی خوبه

سوده
    مشارکت کننده

سلام به همگی
    روزتون بخیر
    من پادکست ناوکست رو پیشنهاد میدم ترجمه ای آزاد.از کتاب انسان خردمند هست. خیلی خوب تعریف ميکنه و برای من خیلی جالبه

شما برای پاسخ به این تاپیک باید وارد شوید.

تمام حقوق این وب‌سایت متعلق به جیپسی می‌باشد.