آخرین بروزرسانی توسط minaaaaa 4 هفته، 1 روز پیش
‏‫19 صدا
19 پاسخ
  • نویسنده
    آرزو
    مدیرکل

سلام به همگی
    به انجمن و تالار گفتگوی جیپسی خوش اومدین. اینجا محل مشترکی برای معرفی اعضاست. لطفا توضیحاتی در مورد خودتون و اینکه توی چه کاروان یا دورهمی خلاقی حضور دارین، دغدغه هاتون چیه، چه عاداتی می خواین خلق کنین، چه کتاب هایی خوندین یا دوست دارین بخونین و اطلاعاتی که به باقی اعضا کمک کنه شما رو بیشتر بشناسن و بتونن برای همکار خلاق انتخابتون کنن ارائه بدین.

• این موضوع 1 ماه، 2 هفته پیش توسط آرزو اصلاح شده است.
    Mahsapm
    مشارکت کننده

سلام بچه ها. من مهسا هستم 25 سالمه. شیراز زندگی میکنم. دانشجوی ارشد نرم افزارم. یه پیج دارم که زیورالات مکرمه میبافم و آموزش میدم
    یاد گرفتن کارهای جدید رو دوست دارم و تجربه های جدید حس زندگی بهم میده.
    عاشق سریال کره ای، انیمه، موسیقی، کارتون و فیلم و سریال بطور کل، خیلی وقتا زیاده روی میکنم:دی
    کتاب خوندن رو بخاطر یادگیری دوست دارم، اما کرم کتاب نیستم:)) به کتاب های توسعه فردی و روانشناسی، گاها تخیلی، رمان های الهام بخشی مثل کیمیاگر علاقه دارم.
    از طبیعت انرژی میگیرم و تازگی متوجهش شدم

ماه دومیه که توی کاروان قهرمانان در سایه هستم. اینجا که خودم و بشناسم و با خودم بهتر کنار بیام… دنبال هدف زندگیمم و چیزی که براش زندگی میکنم
    میخوام که مفید زندگی کنم.. بودن در کاروان بهم این اجازه رو میده که تجربه هایی که تا الان نداشتم رو داشته باشم و با دیدن و شنیدن و ارتباط با بقیه ی بچها خیلی یاد میگیرم.
    این ماه یکی از عاداتی که میخوام بهش بپردازم سحرخیزیه و به دنبالش برنامه ریزی و استفاده بهتر از روزم:)

Zahra_sh
    مشارکت کننده

سلام سلام . زهرا لشکری هستم . 20 سالمه بندرعباس زندگی میکنم . دانشجوی روانشناسی ام
    در کاروان قهرمانان در سایه هستم .سوالاتی زیادی ذهنم رو مشغول کرده که به دنبال جوابشون هستم شاید این یه دلیل اینجا بودنمه . دلم میخواد بیشتر خودم و اطرافیانم رو بشناسم حس یه گمشده رو دارم ومیخوام میون حرف ها چیزی که منم رو پیدا یا کشف کنم .

فیلم دیدن پادکست و موسیقی گوش کردن و کتاب خوندن رو خیلی دوست دارم و میخوام این ماه روی هر روز کتاب خوندن و مطالعه جدی کار کنم . در کنار اینکه سعی کنم به برنامه ریزی و بولت ژورنالم پایبند بمونم .

خیلی خوش حالم از اینکه در کنار شما هستم و میتونیم با هم گپ بزنیم و از دغدغه هامون بگیم و از تجربیات همدیگه استفاده کنیم

شیما
    مشارکت کننده

سلام سلام
    منم شیما 30 سالمه و ماه اول آشناییم با کاروانه . خیلی خوشحالم که کنارتونم . توی کاروان قهرمان سایه عضوم .
    مهندسی نرم افزار خوندم اما به خاطر اینکه از بچگی ووشوکارم و یه عالم قهرمانی دارم 18 سالگی مربیگری و داوریم رو گرفتم و تا قبل از کرونا کلی کار می کردم . اما توی این دوسال اوضاع خوبی نبوده . دست به کامپیوترم خوبه گاهی طراحی لوگو می کنم و کلا هرچی که به کامپیوتر مربوط باشه توش یه دستی دارم . خیلی علاقمندم به تحقیقات و کارهای پژوهشی برای همین دوستام برای پایان نامه هاشون ازم کمک میگیرن :دی .
    کتاب خوندنو خیلی دوست دارم هم روانشناسی و خودشناسی هم رمان . آخ نگم ازینکه چقدر فیلم و سریال دوست دارم :دی . پیاده روی های طولانی حالمو خیلی خوب می کنه . نوشتن خیلی خیلی حالمو خوب می کنه . بگم که گاهی ام دلنوشته می نویسم به اسم چکاوک ( گاهی ام چیکا ) جفتشون پرنده های کوچولوان :دی . پادکست روانشناسی خیلی گوش میدم مخصوصا از دکتر رضایی ، شیری و معتمدی . خیلی توی این دوسال درونمو کاویدم به دنبال ریشه ها و دردهام . هنوز خیلی کار داره شیما اما خب می تونم بگم این شیما اصلاً شیمای دوسال پیش نیست .
    و خوشحالم که با این شیما باهاتون آشنا شدم و کنارتونم و میخوام کلی اتفاقای خوب رو کنارتون تجربه کنم .
    دغدغه این روزهام آشتی با خودمه . اینکه سعی کنم از آسیب زاهای زندگیم فاصله بگیرم . درست حرف زدن رو تمرین کنم ( آخه اعتماد بنفسم توی حرف زدن مخصوصاً توی جمع خیلی کمه ) . در کل می تونم بگم میخوام زندگی کردن کنار خودم رو یاد بگیرم و رشد کنم .
    مررررسی که این فرصتو به منم دادین که کنارتون باشم و ازتون یاد بگیرم ، بشنوم ، ببینم …
    به امید لحظه های پر از رشدمون

Ahooarami
    مشارکت کننده

سلام من شقایقم، آهو اسم هنری و امضای منه.
    داننشجوی ارشد ادبیات کودک و نوجوانم و الان روی پایان نامه ام کار میکنم و کتاب های مربوط به افسانه ها و باورهای گیلانو میخونم.
    ۲۷ سالمه و یه اسفندیِ عاشق سرما هستم. لازم به ذکره که آرتمیس هم میباشم. به خود شناسی و هرچی بهش مربوطه علاقه مندم جوری که هر تست مفیدی بهم معرفی میشه رو میزنم و گاهی کتاب های مرتبط میخونم.
    به کتابهای شعر و داستان، نمایشنامه و رمان علاقه مندم و خودم هم یه دستی بر نوشتنشون دارم. کلا زیاد کتاب میخونم ولی کتابایی غیر از این موردهایی که گفتم برام مثل درس خوندنه (یعنی یک چیزی بهم یاد میده) و اونقدر پابندم نمیکنه که توی چند نشست تمومش کنم‌.
    عاشق موسیقی و فیلمم، یازده ساله کیپاپرم و سریال های کره ای نگاه میکنم و به زبان و فرهنگشون علاقه دارم.
    طبیعت و ورزش رو دوست دارم و حس سرزندگی بهم میده، قبلا تکواندو کار بودم.
    عاشق هیجان و مسائل خطرناک و ترسناکم.
    افتخار اینو داشتم که از اول با کاروان ها همراه بودم و تجربه ی کاروان کولی های قصه گو و آیینه سرسی رو داشتم الان هم توی کاروان رقص با اژدها هستم و قصد دارم روی عادت سحر خیزی و ورزش کار کنم. حس میکنم تو مدت همراهیم برونگرا تر شدم.
    یه پیج دارم واسه کارای هنری خودم و مامان (چرم، چوب، زیور آلات و شمع) که قصد دارم راهش بندازم و بعد از پایان نامه درست حسابی بچسبم به کار.
    امیدوارم همه کنار هم رشد کنیم و بالغ تر بشیم و هر کاری از دستم بر بیاد خوشحال میشم کمک کنم.

سارا باقری
    مشارکت کننده

سلام سلام
    من سارا باقری هستم
    چند روز دیگه ۲۳ سالم تموم میشه . من در شهر سیرجان زندگی میکنم تقریبا ۳ ماهه که جابه جا شدیم اینجا.

من کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی دانشگاه شیراز میخونم . که البته به خاطر کرونا تقریبا دو ساله که شیراز نیستم و انلاین جلو میرم .

خب باید بگم که توی بازه های مختلف زمانی یا فقط کتاب میخونم یه جورایی کرم کتاب محسوب میشم و فیلم و سریال نگاه نمیکنم یا برعکس میشه و فقط فیلم و سریال میبینم .
    خب کتاب های مورد علاقه ی من توی دسته های ادبیات فانتزی و روان شناسی و توسعه ی فردی قرار میگیرن . و فیلم و سریال های مورد علاقه ی من هم توی دسته های اکشن، معمایی و…
    قرار میگیرن . البته بگم که خیلی توی چارچوب قرار نمیگیرم و از بقیه ی ژانر ها هم فیلم و سریال میبینم و کتاب میخونم .

این رو هم میگم که عاشق موسیقی ام و سبک های مختلف و زبان های مختلف مثل کره ای ، انگلیسی،ترکی ، لاتین و … گوش میدم

در عین حال که عاشق طبیعت و پیاده روی تنها هستم از توی خونه موندن هم خوشم میاد و احساس امنیت دارم .

اگه بخوام راجع به کاروان ها بگم ، باید بگم از ماه اول که جیپسی راه افتاد منم همراه بودم ودر سه کاروان مختلف عضو بودم . البته الان فقط در سایکی هستم و دلم میخواد که در کنار هم قد بکشیم و رشد کنیم .

ممنونم از همتون که وقت میگذارید و معرفی من رو میخونید

سارا باقری
    مشارکت کننده

یادم رفت که در معرفی قبلی خودم بگم که من و سایر اعضای تیم اژدها سوار یک پادکست تهیه کردیم که اسمش پادکست اژدها سوار هست و تا الان ۵ قسمت ازش اماده شده و قسمت ششم هم به زودی میاد و آرزوی عزیز لطف کرده و در سایت یک صفحه رو اختصاص داده به پادکست ما .
    این پادکست در واقع بازگویی کتاب توجه اگاهی اثر رونالد سیگل هست که کتاب اول کاروان آیینه ی سرسی بود .

ممنون میشم اگر دوست داشتید بهشون گوش بدید و به ما بازخورد بدید .

تینا صفاریان
    مشارکت کننده

سلام به همگی . تینا هستم ۱۹ سالمه ، یه ماه دیگه ۲۰ سالم میشه ، منتظر تبریک ها و کادو هاتون هستم (خخخخخخ شوخی کردم ) .
    دانشجوی روانشناسی هستم . تیپ شخصیتی ام پرسفون هستش کهن الگوم رو خیلی دوست دارم کلا پدیده کهن الگو ها رو دوست دارم . اگر بخوام با داستان خود کهن الگوم پیش برم و خودم رو معرفی بکنم باید بگم که زخم هام رو خوردم و انارم رو از هادس گرفتم ، و در پی ملکه شدنم . و نمه نمه دارم پیشرفت میکنم ( گرچه کرونا خیلی مانع ام شد) . چندین ماهی میشه که مثل قدیم رویا پردازی نمیکنم و برای خودم داستان نمیسازم برای همین هم تو دورهمی خلاق شرکت کردم ، چون دلم برای داستان سازی هام تنگ شده بود ، از طرفی هم به مشکل تمرکز کردنم خیلی میتونه کمک بکنه.
    فوق العاده انتقاد پذیرم و دوست دارم که مورد انتقاد قرار بگیرم . معمولا یخم دیر باز میشه ولی اگه باز بشه با همه ارتباط خیلی خوبی دارم . نصیحت شدن از طرف کسایی که از من بزرگ ترن رو خیلی دوست دارم حالا راجع به هر چیزی که میخواد باشه (میدونم ویژگی عجیبیه) . پس اگر سنتون از من بیش تره و فکر میکنید به عنوان کسی که ازتون سنش کم تره نیازه که یک سری نکته راجع به زندگی، کار ارتباطات و کلا هر چیز دیگه ای بگید، من خیلی دوست دارم که بشنوم . آهنگ زیاد گوش میدم و همه سبک ها رو دنبال میکنم .
    تا حالا تو کاروان های بولت ژورنال و قهرمان د سایه آرزو رو شکرت نکردم ولی خودم جدا پیگیریشون میکنم و انجامشون میدم .

پریسا
    مشارکت کننده

سلام . من پریسام 🥰 . ۳۱ سالمه ، فوق لیسانس تربیت بدنی هستم ، خانه دار و متاهل
    علاقمند به مطالب روانشناسی ، ورزش ، توسعه فردی ، حرف زدن با ادما و رقص و اوازم ….
    متولد ۱۷ مرداد هستم
    متل قو زندگی می کنم
    توی کاروان قهرمانان در سایه ام در حال حاضر.
    فک کنم حدودا سه ماهه با جیپسی اشناشدم و واسم دلگرمیه این همراهی ✌❤

طلوع
    مشارکت کننده

سلام

من طلوع هستم. فعلا بیست سالمه. اهل جنوبم و ساری زندگی میکنم. دانشجوی کارشناسی سیاست‌گذاری اجتماعی دانشگاه تهرانم. دوست دارم به هرکاری ناخونک بزنم تا چیزی که میخوام رو پیدا کنم. از روزنامه نگاری و کتابداری گرفته تا شیرینی پزی و طراحی و نقاشی روی هرچیزی. محض تمرین و سرگرمی نقاشی میکشم و امیدوارم در آینده جدی‌تر بشه چون هیچکاری رو به اندازه‌ی نقاشی کشیدن دوست ندارم. اما شاید قصه خوندن رو به همون اندازه دوست داشته باشم و حتی طبیعت گردی و شعر رو! تماشا کردنِ مسابقات ورزشی، دیدن فیلم، سریال، انیمه و گوش دادن به موسیقی رو دوست دارم. نمایشنامه‌خوانی، تحلیلشون و صداپیشگی نمایش های کوچیک از کار های مورد علاقمه که زمانی انجام میدادم. در زمینه فقر، نابرابری و عدالت مطالعه میکنم. اما خب فعلا مطمئن نیستم که چه کسی هستم. آدم گوشه‌گیری‌ام و معمولا هیچکدوم از پیج‌های اینستاگرام، توییتر و… ام فعال نیست. اما الان از بودن در بین جیپسی‌ها خوشحالم 🙂

مارال بابازاده
    مشارکت کننده

سلام به همگی. مارال هستم 39 ساله تماااام (22 ام وارد 40 سالگی شدم!!). اصالتا آذری ام اما تهران به دنیا اومدم و بزرگ شدم. دکترای زبان شناسی هستم و به زبانهای ژاپنی و انگلیسی مسلط هستم. متأهلم و دارم کودک درونم رو پرورش میدم و نوازشش میکنم 🙂
    کلا تا یادم میاد همیشه دنبال یاد گرفتن و کشف بودم… چند ساله که عمیقا دنبال یاد گرفتن و کشف خودم هستم.
    برونگرام و راحت با بقیه ارتباط برقرار میکنم. معمولاً زود تو تله ایثار کردن و ناجی بودن میفتم که امیدوارم بتونم کنترل بهتری روش پیدا کنم.
    تا الان دستاوردهای زیادی داشتم که تقریبا همه اش مربوط به اهداف بیرونی و شاید چیزایی بوده که محیط از من خواسته نه خودم. الان دلم میخواد که عادتهایی رو بسازم که برای خودم باشه و الزاما برای بدست آوردن نباشه.
    فعلا با پیاده روی و با دیدن لایو آرزو و شیوا، ثبت وقایع روزانه میخوام شروع کنم.

حدیث
    مشارکت کننده

سلام به همگی من حدیث هستم و 28 سالم هست. شازند زندگی میکنم، یه شهر توی استان مرکزی و نزدیک به اراک. من لیسانس مهندسی برق دانشگاه اراک خوندم ولی خب چون به رشته ام علاقه نداشتم، بعد ها تغییر مسیر دادم تا الان که تقریبا 4 سال هست که مدرس زبان هستم. از بعد از کرونا هم از آموزشگاهی که کار می کردم بیرون اومدم و مستقل شدم از اون وقت توی تدریس زبان انگلیسی و خودم کلاس هام رو مدیریت می کنم به عبارتی 🙂
    از علایقم بخوام بگم خب عاشق فیلم وسریال و کتابخونی هستم. تقریبا هر ژانری رو دوست دارم توی فیلم و سریال ولی در رابطه با کتاب ها توی داستانی عاشق کتاب های موراکامی و بکمن و احمد محمود و جومپا لاهیری هستم. و بعد به کتاب های روانشناسی و لسفه و توسعه ی فردی هم خیلی علاقه دارم. عاشق اروین یالوم و آلن دو باتن هستم.
    در حال حاضر توی کاروان سایکی هستم ولی اول با کاروان قهرامانان در سایه شروع کردم.
    و خوشحالم که از طریق سایت این فراهم شده که تعامل گسترده تری با همه ی بچه های کاروان ها داشته باشم ^__^

سوده
    مشارکت کننده

سلام به همگی
    من سوده هستم عضو کاروان رقص با اژدها. تهران زندگی میکنم .یک پسر ۱۳ ساله دارم. کامپیوتر خوندم ولی مربی زبان انگلیسی کودکان.هستم .دیر جوشم ولی وقتی اعتماد کنم و راحت باشم صمیمی و شوخ طبعم. دغدغه ی من رشد و توسعه فردی هست .چندین ساله که با کتاب خوندن و دیدن برنامه های خوب دارم تلاش میکنم. ولی متوجه شدم خیلی لاکپشتی دارم میرم جلو خخخخ و تصمیم گرفتم وارد کاروان بشم و خوشبختانه موفق شدم تا حدودی به ترسهام از قضاوت و شکست وکمالگرایی غلبه کنم و بالاخره کار مورد.علاقه ام رو شروع کنم ولی همچنان مشکل دارم و دوست دارم عادتها و رفتارهایی مثل سحر خیزی،برنامه ریزی درست، توان ابراز نظر ونه گفتن صریح و شفاف .سخت وجدی نگرفتن رفتارهای خودم و دیگران و.مشکلات،اجازه به رهاکردن.مسائل، نترسیدن از شکست و قضاوت. ، مثبت اندیشی و پذیرش و …..رو در خودم و زندگیم ایجادکنم.به کتابهاو فیلمهای انگیزشی و الهام بخش علاقه دارم و تعدادی رو هم خوندم و دیدم مثل کتابهای چهارمیثاق، نیروی حال، نیمه ی تاریک وجود، هفت عادت و…..و فیلمهایی مانند pay it fodward, shack, و…..پادکستهای رادیو راه و جافکری ورواق رو هم.گوش میدم.واز همشون چیزهای مفیدی یاد گرفتم، خوشحال میشم که بتونم کمکتون کنم و از تجربیات و نظرات شما هم ستفاده کنم.

نفس
    مشارکت کننده

سلام☘🤍 من نفسم ۲۲ سالمه قائمشهر زندگی میکنم (استان مازندران😍🥰)
    خب جونم بگه براتون که من دانشجوی روانشناسیم و خب خیلی این رشته رو دوست دارم تو حیطه هنری هم کلاس خیاطی میرم و دوست دارم برای خودم لباسایی که دوست دارمو بدوزم مثلا اونایی که تو پینترست میبینم
    بخاطر مشکلی که برای کمرم پیش اومده روزانه دو نوبت باید ورزش کنم و شنا برم برای همین فکر میکنم عادت ورزش کردن باید جز اولین چالش های عادت سازیم باشه تو سال گذشته تقریبا تونستم عادت نوشتن صفحات صبحگاهی رو حفظ کنم و پایدارتر کنم امیدوارم امسال عادت های بیشتریو به زندگیم اضافه کنم مثل سحرخیزی زبان مطالعه روزانه مدیتیشن یوگا
    ولی خب ازونجایی که نیازم به کاروان قهرمانان در سایه رو پررنگ تر دیدم فعلا ترجیح دادم روی همین کار کنم مثلا در زمینه عادت ها وقتی شما یه عادتو میشکونین چه گفتگویی بعدش دارین ماشالا من تو زمینه ترور کردن خودم وقتایی که اشتباه میکنم استادم برا همین برای اینکه عزت نفسم بیشتر شه حال درونیم و ارتباطم با کودک درونم بهتر شه اعتماد به نفسم بیشتر شه فک میکنم واقعا به شفای کودک درون و بیداری بالغ نیاز دارم
    بیشتر کتابایی که میخونم مربوط به خودسازی و رشد فردی عه کتابی که در حال حاضر منو درگیر خودش کرده کتاب چهار میثاقه و خب کتاب های شفای کودک درون و فرزندپروری از درون به برون هم میخونم هروقت از یکیشون خسته میشم برای تنوع 🙂 و خب اینطور نیست که به هم بی ربط باشن
    و در اخر بگم من عاشق نوشتنم و شاید این ماه یه دوره داستان نویسی شرکت کنم و دلم میخواد زخم هامو و رویا ها و افکارمو توی داستان هام بیارم و خب خلوت کردن و فکر کردن رو دوست دارم سرتونو دیگ درد نمیارم امیدوارم سفر خوبیو باهم شروع کنیم و کودک درون و بالغ درونمون رو بیدار کنیم خلاقیتمون زیاد شه قدرت حل مسئلمون بالا بره و گفتگوی با خودمون کمتر به والد قضاوتگر درونمون اجازه حکمرانی بدیم و برای خودمون والد حمایتگر و مهربونی باشیم…

Negin
    مشارکت کننده

سلام سلام. من نگینم بیست و سه سالمه و اصفهان زندگی میکنم.
    لیسانس انیمیشن خوندم و تا یاد دارم عاشق این بودم که بتونم خلق کنم.
    از درست کردن کاردستی و نقاشی شروع شد و بعدتر به خاطر تخیلی که توی کتابا میچشیدم دوست داشتم که نویسنده بشم (در بچگی) ولی توسط چندتا از معلم هام ازش دور دور شدم.
    بعد از مدت ها از نوشتن لذت میبرم اما الان آرزو های دیگه ای در سر دارم. میشه گفت مشغول طراحی، انیمیت ،تدوین ،سفالگری، مدیتیشن، یاد گیری زبان ایتالیایی و انگلیسی هستم و علاقه مند به یادگیری و مباحث روانشناسی و خودشناسی و کتاب ها و کارهای هنری ام عاشق آواز خوندن ساز های زهی ام و خیلی کم هم پیانو مینوازم.
    دغدغه ی خلق عادت و برنامه داشتن منو به رقص با اژدها کشوند و بعد توی کاروان ریسمان آریادنه راجع به شرم و کمالگرایی بیشتر فهمیدم (آخ که چقدر این کاروان برام مفید بود) بعد از اون کاروان آینه سرسی که مربوط به خودمراقبتی و خودمشاهده گری بود رو داشتم تا الان که آینه سرسی و رقص بااژدها باهم تلفیق شدن و خوشحالم که به رقص با اژدها برگشتم و کاروان سایکی که هم زمان در اون فعالم که مربوط به روابط هست.
    خیلی خوشحالم که توی کاروانام بعد از این دوماه خیلی دلتنگ بودم و خیلی خیلی برای روزها و تجربه های شخصی و گروهی که باهاتون قراره مثل یک سال گذشته داشته باشم ،هیجان زدم.

• این پاسخ 1 ماه پیش توسط Negin اصلاح شده است.
در حال نمایش 15 نوشته (از کل 20)

شما برای پاسخ به این تاپیک باید وارد شوید.

تمام حقوق این وب‌سایت متعلق به جیپسی می‌باشد.