آخرین بروزرسانی توسط minaaaaa 1 ماه، 3 هفته پیش
‏‫19 صدا
19 پاسخ
  • نویسنده
    سارا کشاورزی
    مشارکت کننده

سلام به همگی…
    من سارا کشاورزی هستم، توی کاروان کولی‌های قصه‌گو ام.
    ۲۶ سالمه، ارشد روانشناسی دارم. چندسالی رشت زندگی کردم و حالا کرجم.
    آدم خیال پردازی‌ام و عاشق دیدن انیمه بودم از بچگی. انیمه‌های مورد علاقم ناروتو، کلاس آدمکشی، اتک آن تایتان، وایولت اورگاردن و… است.
    توی سینمایی ها هم خب بله میازاکی با قلعه متحرک هاول و شهر اشباح پیشروعه. یه جورایی خودم رو شبیه شخصیت سوفی می‌دونم. اون قدرت و توان پذیرش سیاهی کسی که دوسش دارم و از سیاهی بیرون کشیدنش رو همیشه در خودم دیدم.

سریال غیر انیمه‌ای هم با اختلاف فرندز و آشنایی با مادر برام جذاب ترینن و هزار بار دیدمشون!!!

کتاب زیاد می‌خونم و بیشتر از اون کتاب می‌خرم چون فکر می‌کنم باید به چرخه‌ی چاپ و ترجمه کمک کرد هرجور که می‌شه. موراکامی از نویسنده‌های محبوبمه. البته جهت این محبوب شدن تلاش به دسترسی به قسمت‌های سانسور شده کتاب‌هاش کمک زیادی بهم کرد.

عاشق موسیقی، سفر، آواز، پیانو و در کل هرچیز نو و جدیدی ام. گشودگی به تجربه‌ام بالاست و از امتحان کردن چیزهای جدید و آشنا شدن با آدمای جدید لذت می‌برم. ولی خب همیشه نقطه امن خودمو هم می‌تونم پیدا کنم.

zahra. jrd
    مشارکت کننده

سلام بچه ها من زهرا هستم ۳۳سالمه تهران زندگی میکنم لیسانس برنامه ریزی شهری دارم در حال حاضر خانه دار هستم ،یه دختر ۵ساله دارم ،علاقه زیاد به خودشناسی و روانشناسی منو به سمت کاروان آورد چند ماهی هست که در کاروان قهرمانان در سایه عضو هستم و بسیار بابت این موضوع خوشحالم.به کتاب خیلی علاقه دارم در حال حاضر به مطالعه فلسفه علاقمند شدم و کتاب هایی با محوریت روانشناسی خیلی جذبم می‌کنه.شناخت و تجربه صمیمیت و دوستی با افراد جدید رو خیلی دوست دارم ‌.

Behnazepm
    مشارکت کننده

سلام به همه .
    من بهناز هستم 27 سالمه نحوه آشناییم با جیپسی از رفاقت قدیمیم با آرزو و دنبال کردنش توی شبکه های اجتماعی بود و از هون اول جزو بتا تستر ها بودم.
    رشته تحصیلیم کارشناسی حسابداری و ارشد حسابرسی بوده و مدت طولانی درگیر پایان نامه هستم . شغل های زیادی رو انتخاب و امتحان کردم از تدریس زبان انگلیسی تا کارشناس تولید محتوی و مدیر داخلی یک مرکز مشاوره و روانشناسی بگیر تا انواع دورکاری ها مثل ترجمه و …
    در حال حاضر کسب و کار خودم رو دارم و روی تقویت مهارت هام توی حرفه ی کاریم تمرکز کردم که ساخت و طراحی سه بعدی جواهرات هستش.
    به شناخت و فعالت توی رشته های خیلی زیادی علاقه مندم مثل زبان های متفاوت رو یاد گرفتن، حمایت از حیوانات، اوریگامی ، طراحی سه بعدی ، سفالگری ، کاردستی ، گلدوزی ، فیلم و سریال و موسیقی و نویسندگی …
    توی جیپسی هم همکاری های خلاق زیادی رو استارت زدم و دنبال کردم از شروع ضبط پادکست اژدها سوار بگیر تا انیمه دیدن و زبان خوندن و کتاب خوندن تا کاروان آیینه سرسی و خودمراقبتی و …
    روی موضوعاتی مل خشم و کودک دورن و تله های شخصیتی و کمالگرایی که موضوعات شخصی خودم بودم مطالعه میکنم و یاد میگیرم و در تلاشم تا رشد کنم.

آنژلا والی
    مشارکت کننده

سلام
    آنژلا هستم و در حال حاضر توی کاروان رقص با اژدهام.
    عاشق قصه، داستان، اسطوره و خودشناسیم.
    دغدغه بیرونیم استقلال مالی از طریق چیزاییه که دوست دارمه. یک‌سالیه دست و پا شکسته بهش جامه عمل پوشوندم ولی هنوز به نتیجه کامل و درست درمون نرسیده. توی ایجاد عادت و برنامه‌ریزی داغونم :)) و نیاز به کمک و تمرین و اینا دارم تا بتونم برم مرحله بعدی : دی
    عادت‌هایی که توی اولویتن برای ساخته شدن اینان: تنظیم خواب، نوشتن، خوندن و انیمیت(دیجیتال و دستی)
    از دغدغه‌های اصلی درونیم احساس توانایی و کافی بودنه.
    کلا عاشق فیلمم، خیلی زیاد!
    موسیقی هم اگه نباشه که کلا پرپر می‌شم.
    هر چیزی که به اسطوره و فانتزی و علمی‌تخیلی برسه بهم هیجان می‌ده حالا میدیومش مهم نیست.
    از فیزیک و ستاره‌ و آسمون هم خیلی خوشم میاد.

اگه آب خونم(دریا، رودخونه، استخر اینا) کم بشه احساس می‌کنم دارم توی جهنم زندگی می‌کنم.

حدود یکی دو ساله که با خودم آشتیم و کوچولو کوچولو سعی می‌کنم بهتر بشم.

minaaaaa
    مشارکت کننده

سلام به همه🌸
    من مينا هستم، ٣٤ سالمه و تهران زندگي ميكنم. مدتيه كه عضو كاروان قهرمانان در سايه هستم و ميدونم كه مهمترين نيازمه ولي هنوز نتونستم اونجور كه بايد بچسبم بهش، شايدم مشكل همينه كه فكر ميكنم بايد وقتم خالي باشه و بدون دغدغه بچسبم به يه كاري؟! الان چسبيدم به مهاجرت، ولي دلم ميخواد ورزش و خوندن كتاب هاي كاروان و نوشتن صفحات صبحگاهي رو هم حتما كنارش داشته باشم. يه وقتايي خيلي اوضاع خوبه و همه رو پيش ميبرم، ولي يه اتفاق كوچيك كل روتينم رو به هم ميزنه.
    به فيلم و سريال خيلي علاقه دارم، انتخاب اولم هم جنايي معمايي😈
    ارتباط با آدمها رو دوست دارم ولي تنهايي و خلوت برام از نون شب واجبتره.
    دغدغه زندگيم اينه كه احساس كنم دارم يه كار مفيد انجام ميدم، يه چيز جديد ياد ميگيرم و پيشرفت ميكنم، تغيير رو دوست دارم كلا و همش در تكاپو هستم، بديش اينه كه گاهي بدون فكر و با هيجان ميپرم تو دل كارها و از اين شاخه به اون شاخه ميپرم، و اينكه گاهي دلم ثبات ميخواد.
    اميدوارم كه بهتر بتونم خودم رو مشاهده كنم، نياز و خواسته هامو پيدا كنم و به سمتشون برم.

در حال نمایش 5 نوشته (از کل 20)

شما برای پاسخ به این تاپیک باید وارد شوید.

تمام حقوق این وب‌سایت متعلق به جیپسی می‌باشد.