Home انجمن ها گفتگوی آزاد بین کاروانی پیشنهاد درمانگر و تجربیات تراپی

آخرین بروزرسانی توسط Faezeh 2 هفته، 5 روز پیش
‏‫4 صدا
8 پاسخ
  • نویسنده
    آرزو
    مدیرکل

اگه پیشنهادی برای درمانگر یا تجربه ای از تراپی دارین اینجا بنویسین برامون

mehrsa
    مشارکت کننده

از دوستان ، کسی با خانوم مهسا قاسمی آشنایی داره؟
    من میخواستم از گلنار رضاخانیها و بعدش آناهیتا اسلامی وقت مشاوره بگیرم، ولی هردوشون تایمشون پره و وفت ندادن،
    و هردوشون هم منو به مهسا قاسمی ک تو کلینیکشون باهم همکارن ارجاع دادن،
    یه خورده حس خوبی نداشتم از این کارشون😶
    خواستم بدونم نظر شما چیه؟🤔

mehrsa
    مشارکت کننده

و خیلی هم تاکیدشون این بود که به منشی بگم چه کسی، خانم قاسمی رو ب من معرفی کرده

آرزو
    مدیرکل

برای چی حس خوبی نداشتی؟ وقتی زمانشون پره به کسی ارجاعت می دن که فکر می کنن کارش خوبه. اول باید دو جلسه بری بعد تصمیم بگیری

mehrsa
    مشارکت کننده

آره وقت گرفتم که ببینم چطوره،
    میخواستم ببینم از بچه ها کسی ایشونو میشناسه؟
    دیدی میری دکتر سفارش میکنه که حتما بری از یه داروخونه داروهاتو بگیری یا دارویی میده ک فقط تو همون داروخونه ای پیدا میشه که باهاش قرارداد داره،
    همچین حسی داشتم😷🤕

• این پاسخ 1 ماه پیش توسط mehrsa اصلاح شده است.
    آرزو
    مدیرکل

خب تراپی شبیه داروخونه نیست. شبیه داروئه. دارویی که واسه یکی مناسبه واسه یکی دیگه نیست. حتی اگه کسی تجربه داشته باشه مهم نیست چون اون درمانگر و تو باید رابطه اتون رو بسازین. من شخصا بیشتر از نه بار پیش کسایی رفتم که واسه یکی دیگه خوب بوده واسه من سم!

mehrsa
    مشارکت کننده

امیدوارم خوب باشه برام

شیما
    مشارکت کننده

قبل ازین فکر میکردم که تراپیست ها اکثرا می تونن ارتباط خوبی بگیر باهاشون و اگر مشکلی هست از طرف منه و راهکارای اونا خوبه منم که نمیتونم جواب بگیرم
    ولی از وقتی که این مطلبو گفتی روشن شدم که ممکنه اینطور هم نباشه و انقدر خودمو سرزنش نکنم .
    خواستم ازت تشکر کنم
    و منم این هفته بالاخخخخخره نوبتم شد که با مشاور صحبت کنم و خوشحالم بابتش .

Faezeh
    مشارکت کننده

مهرسا جان، من توی استوریهای سمانه جهانبخش دیدم که اعلام کرده دوباره مراجع قبول میکنه. هزینه اش هم جلسه ای 250 تومنه. سمانه جهانبخش رو یادمه آرزو میگفت خوبه، ولی خب به قول آرزو ممکنه یه درمانگر برای یکی خوب باشه، برای یکی نه.
    من خیلی تعریف ندا یارائی رو هم شنیدم، فعلا هم هزینه هاش جلسه ای 450 تومنه که خب به شخصه برای من بالاست.
    خودمم نزدیک یک ساله با یک روانشناس هر هفته جلسه دارم. هزینه ای هم که ازم میگیره، به نسبت بقیه ی درمانگرها تاحدودی کمتره. خیلی بهم کمک کرده تا الان، واقعا با یک سال پیشم خیلی فرق کردم. ولی جدیدا یکی دو تا مساله بینمون مطرح شد که باعث شد حسم نسبت بهش یه کم عوض بشه و یه جور رفتاری ازش دیدم که منو یاد کسایی مینداخت که اذیتم کرده بودن. حالا نمیدونم شاید برای کسی مهم نباشه، ولی یه بار به خاطر اینکه میخواستم یه کاری انجام بدم، باهاش مشورت کردم.ولی خیلی ازم عصبانی شد و گفت چرا عبرت نمیگیری و رفتارهای قبلیت رو تکرار میکنی و چرا خودمراقبتی نداری و بعد یه جمله ای گفت که من قبلا خیلی بهش گفته بودم روی این جملات و جملات شبیهش حساسم. اونموقع خیلی ناراحت شدم، ولی نتونستم بهش چیزی بگم، ولی بعدا که گفتم ناراحت شدم، گفت یعنی تو نفهمیدی که داشتم شوخی میکردم، که گفتم خب لحنتون شبیه شوخی نبودش و حتی من از شوخی این جمله هم خوشم نمیاد و به نظرم شوخی درستی نیست.
    یه جورایی دلم نمیخواد از آدمهای مهم زندگیم و یا کسی که بهش اعتماد کردم که روانم رو با کمکش درست کنم،همچین جمله ای بشنوم.
    الان شاید خودمم دیگه با این درمانگرم ادامه ندم و با سمانه جهابخش ادامه بدم. چون تقریبا الان همون هزینه رو ازم میگیره و یه کلاس حرف زدن هم با سمانه جهانبخش برداشتم چندروز پیش که خیلی برام مفید بود.

شما برای پاسخ به این تاپیک باید وارد شوید.

تمام حقوق این وب‌سایت متعلق به جیپسی می‌باشد.